İstanbul Gay Mekanlar Rehberi

Istanbul Gay Mekanlar Rehberi


 
Eşcinseller için Alış Veriş Rehberi ve Gay Dostu İşletmeler

Bu kategoride eşcinsellere yönelik hizmet veren ticari kuruluşlara yada pazarlanan ürününün içeriğine bakmadan eşcinsel dostu şirketlere ait bilgilere ücretsiz olarak yer verilecektir. Özellikle İstanbul'da eşcinsellere, travesti ve transseksüellere yönelik hizmet veren spor salonları, güzellik merkezleri, erotik ürünler satan benzeri kuruluşlar burada yer almak isterlerse bize form sayfası ile ulaşabilirler. Bu bölümdeki kuruluşlar rehberde kendi istekleri ile yer almaktadırlar.


Eşcinsel Ürün Mağazaları


Limbo Concept
Adres: İstiklal Cad. Aznavur Pasajı No:108/11 (Zemin Kat), Beyoğlu, İstanbul.
Web: Facebook.com/limboconcept
Dikkat: Web sitemize bu işletmenin Nisap 2017'de kapandığına dair bilgi iletilmiştir.
Türkiye'nin resmi olarak ilk ve tek LGBTİ mağazası olarak 2014 yılının başlarında hizmete giren bu küçük, sevimli dükkan Galatasaray meydanına civarındaki ünlü Aznavur Pasajının zemin katında yer almaktadır. Daha çok hediyelik eşya ve aksesuar türü ürünlerin bulunduğu mağazanın ürün yelpazesinde şunlar yer almaktadır: Tekstil ürünleri (şort, ceket, kot pantolon, tişört vb. ) hediyelik eşyalar, ev aksesuarlarının yanı sıra, tüm dünyada gay bayrağı olarak sembolleşen gökkuşağı bayrakları, şemsiyeler, rozetler, yaka rozetleri, bileklikler, tişörtler, iç çamaşırları, fularlar, kemerler, küpeler, muglar, çakmaklar, tabakalar ve mumlar. Bearlara özel bileklikler, muglar, rozetler, çakmaklar ve tabakalar.
Eşcinsel Dostu Estetik Bakım ve Güzellik Merkezleri

NeoBod
Adres: Rumeli Cad. Baytar Ahmet Sok. No:2 Kat:4 Nişantaşı – İstanbul
Web: Neobod.com.tr & Facebook.com/neobod
Lazer epilasyon, cilt bakımı, botox, dolgu, saç ekimi, saç bakımı gibi pek çok alanda faaliyet ve cana yakın sahibinin özellikle LGBT bireylere hizmet vermekten mutlu olacağını belirttiği Nişantaşı'nda merkezi konumda bulunan estetik merkezi. Fiyatları da oldukça uygun.


Yasmin Estetik
Adres: Barbaros Bulvarı No:36 / 5 Balmumcu Beşiktaş.(ATV Binası karşısı)
Web: www.yasminpoliklinik.com/ & Facebook.com/yasminpoliklinik/
Yasmin Estetik merkezi gerçek bir eşcinsel ve travesti dostu işletme olduğu gibi servisi kaliteli ve fiyatları da çok uygun. Cilt bakımı, akne tedavisi, lazer epilasyon gibi aklınıza gelebilecek her hizmeti sağlamaktalar.

Op. Dr. A. Sina Mengi
Adresi : Florya Cad. Nazar Ap. A Blok 12/B Şenlikköy-Florya - İstanbul
Web Adresi :  www.estetikdoktorunuz.com 
Aktiviteler : Lazer Epilasyon, Masaj, Cilt ve Vücut Bakımı, Estetik ve Plastik Cerrahi, Kimyasal Peeling, Botox, Dolgu Uygulamaları (Kollagen, Hyaluronik Asit), küçük cerrahi müdahaleler (ben alma, lipom ve kist çıkarma)
Yorumlar :Bulunduğumuz bölge (semt) itibariyle çok üzülerek belirtmek zorundayım ki; travesti ve transseksüel dostlarımızı öncelikle onları korumak adına bu mekanda ağırlayamıyoruz. Ama önümüzdeki yıl açmayı planladığımız şubemizde bu eksiğimizi gidermeyi hedefliyoruz.Özürlerimizi kabul ediniz. Rahat ve güvenli ortamda buluşmak dileklerimizle gay dostlarımızı bekliyoruz. (14 Eylül 2011)

Sun Vital Solaryum
Adres: Valikonağı Caddesi Şair Nigar Sokak No.1, Kat 2 Nişantaşı / İstanbul
Web:  Facebook.com/sunvitalnisantasi
Trans ve gay dostu olmasının yanı sıra Nişantaşı'nda merkezi bir konumda yer alan bu işletmeyi uygun fiyatları nedeni ile de solaryum yaptırmak isteyen LGBT arkadaşlarımıza rahatlıkla önerebiliriz.. Deriden mağazasının olduğu binanın üst katında, girişi Valikonağı ile kesişen yan sokaktan Şok Marketin karşısına düşmektedir.

Man Wax
Adresi :İstiklal Cad. BüyükparmakkapI Sok. No:5 Kat:2 Beyoğlu - TAKSİM / İstanbul
Web Adresi : http://www.man-wax.com 
Aktiviteler :Sir Ağda, manikür-pedikür, Faaliyet Saatleri :10:00 - 19:00
Yorumlar :Mekan Sahibi Hülya hn, kesinlikle mükemmel bir bayan. Gay ve CD dostu bir mekan ve mekan sahibi, Müşteriler birbirleriyle karşılaşmadan özel hizmet alıyor. İnanılmaz kaliteli ve mükemmel hizmet veriyor. Müşterilerin çoğu Gay, CD ve DragQueen zaten

Nur Epilasyon
Adresi :Cumhuriyet Mevkii, Barbaros H. Paşa Mah.Beymahall Residence Kat 2 / Daire 11 / Beylikdüzü.
Web Adresi : http://www.nurepilasyon.com/ 
Aktiviteler :İğneli Epilasyon, Sir Ağda, Kaş Alımı, Makyaj, Kirpik Ekleme
Yorumlar : 25 Şubat 2013 tarihinde işletme tarafından bildirilmiştir.. O tarihlerde Beyoğlu'nda hizmet veren işletme 2016 yılında Beylikdüzü'ne taşınmıştır. Eşcinsel Dostu Erotik Ürün Mağazaları:


Denizatı Shop
Adresi :Cumhuriyet cad. no: 63/2 Yenikapı / İstanbul -
Dikkat: Bu işletme sadece internet üzerinde satış yapmaktadır. Yukarıdaki adrese habersiz bir şekilde gitmemenizi öneririz.
Web Adresi : www.denizatishop.com (Dikkat: Anasayfa yetişkin içerikli olduğu için doğrudan link verilmemiştir. Sayfa içeriği 18 Yaşında küçükler için sakıncalı olabilir)
Yorumlar : "Denizatı, internet üzerinden cinsel sağlık ürünleri tedarik etmek amacıyla Ocak 2016'dan bu yana hizmet veren, LGBTİ dostu bir çevrimiçi mağazadır. İlk aşamada yalnızca arkadaş çevresinde, kaliteli ve makul fiyatlarda ürün sağlama ile başladığımız bu yolculuğumuza, vizyonumuzdan şaşmadan aynı gizlilik kaidesini koruyarak başta LGBTİ bireyleri olmak üzere gereksinimi olan herkesle paylaşmak amacıyla bu internet sitesini kurduk ve hizmet alanımızı genişletmeyi hedefledik. Hedef Kitlemiz: Denizatı Cinsel Sağlık Ürünleri olarak hedef kitlemiz, sağlıklı ve bir o kadar da eğlenceli bir cinsel hayat sürdürmek isteyen herkesi kapsamaktadır. Vizyonumuz: Cinselliğin tabulaştırıldığı bir coğrafyada, özellikle de homofobi ve transfobinin kol gezdiği bir dönemde, sağlıklı ve eğlenceli bir cinsel yaşama sahip olmak ve bunun için gerekli ürünlere erişmek o kadar da kolay olmayabiliyor. Bizlerin hizmet verme amacı da işte tam olarak bu; fobilerinden arınmış, cinselliğin bir gereksinim olduğunun bilincinde olan, hizmet ettiğimiz kimselerin sıkılmadan ve bunalmadan güven içerisinde alışveriş yapabilecekleri bir ortamı kendilerine sunmaktır." (29 Ocak 2016)

Nokta Shop
Adresi :İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. İspar Ticaret Merkezi No:105/2341 Seyrantepe / Kağıthane / İST
Web Adresi : www.noktashop.com.tr (Dikkat: Anasayfa yetişkin içerikli olduğu için doğrudan link verilmemiştir. Sayfa içeriği 18 Yaşında küçükler için sakıncalı olabilir)
Yorumlar: "Nokta Sex Shop olarak biz; ürün satmıyoruz, “sağlık ve mutluluk satıyoruz”. Hepimizin hakkı olan mutluluğa ve hazza ulaşmasını kolaylaştıracak, dünyanın en kaliteli, sağlıklı, estetik ve tasarım ödüllü ürünlerini Billi Boy, Ruf-Esterel, VRL-EX, Magna RX, Vicepra, Ultramax-UK, Toy Joy, Tenga, Spider-KOREA, Sevencreations, Scala, Ruf- Esterel-FRANSA, Odeco, Nexus, Nastoys Novalies, Multi-Gyn, Love Honey, Lelo,Hot Products, Fleshlight-USA, Dream Toys, California Exotic-USA, Playboy, Censan, Eros, Fetish Fantasy, Fleshlight, Pipedream-USA, Spider, Stag Geciktirici, Viaxi, Doc Johnson-USA, V Pills Gold, Andro Extender, Nmc Nanma gibi markalar, dünyanın bu alandaki en üstün ürünlerini sizler için geliştiriyor ve üretiyorlar. Nokta Shop olarak biz; deneyimli ama heyecanlı, içerdiği faydalı bilgiler ile eğitici ama aynı zamanda eğlendiren, kaliteli, estetik, insan sağlığına uygun, hijyenik cinsel sağlık ürünleri pazarlayan ve profesyonel danışmanlar tarafından düzenli olarak güncellenen modern bir web sitesiyiz."


Diğer Ticari İşletmeler

Metelixiz
Eşcinsel dostu web tasarım şirketi. Hizmetleri arasında ücretsiz web sitesi ve Ücretsiz e-ticaret sitesi, web hosting, web tasarımı, sınırsız telefon görüşmesi programı, toplu e-mail programları yer almaktadır. Özellikle web sitesi olmayan ve site yaptırmak isteyen gay mekanlara tavsiye edilebilir.
Web Sitesi: www.metelixiz.net

Yeni yerler bildirmek, düzeltme yapmak yada yorum göndermek için tıklayınızGay Bar ve Kulüpler Cafe & Restoranlar Gezinti / Çark Alanları Plajlar ve Yüzme Bölgeleri Hamam, Spa ve Sinemalar


 

Önemli Linkler

İstanbul
LGBT HARİTA

Cep Telefonu Uyumlu İstanbul Gay Mekanlar Haritası

Tıklayın
İstanbul
ETKİNLİKLER

Gay Partiler, İstanbul Onur Yürüyüşü bilgileri ve her türlü LGBT Etkinlikler

Tıklayın
Türkiye
LGBT HABER

Türkiye çapında LGBT içerikli önemli siyasal ve magazin haberleri

Tıklayın
Türkiye
DİĞER ŞEHİRLER

Diğer önemli şehirleri kapsayan Türkiye gay mekanlar rehberi

Tıklayın

KATKIDA BULUN

Sayfalarımız yer alan mekanlar ve bilgiler zaman içinde değişmiş olabilir, bizim yorumlarımız kişisel yada yetersiz olabilir. Web sitemizde yer alan mekan ve diğer yerler ile ilgili yorumlarınızı ve gerekiyorsa düzeltmelerinizi bize yollayarak sitemizi daha iyi hale getirmemize yardımcı olabilirsiniz. ayrıca tartışma sayfamıza katılabilir, Facebook sayfamızı takip edip yorum yollayabilir, bizi kaçırdığımız LGBT dostu etkinliklerden haberdan edebilirsiniz.