İletişim Formu 


KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR:

Son zamanlarda diğer Facebook ve benzeri internet sitelerinde verilen isim ve telefon numaralarının sitemizle bir alakası olduğu zannedilerek sitemize haksız suçlamalar yapılmaktadır. Şöyle bir bakıldığında da hemen anlaşılacaktır ki Istanbulgay.Com dahil web sitelerimizin hiçi biri arkadaş bulma sitesi değildir ve sitelerimizde isim ve telefon duyurusu yapılması mümkün değildir. Sitelerimizin hepsinde insan haklarına ve kişisel gizliliğe özen ve saygı gösterilmektedir. Bu suçlamaları yapanların bilmesi gereken "Istanbul Gay" adı ile açılmış onlarca, belki de yüzlerce Facebook, Twitter ve benzeri sayfa, kişi profili veya hesap adı bulunabilir. Arama motorlarında en üstte yer almamız "istanbul gay" diye bahsedilen sitenin bizim sitemiz olduğu anlamına gelmez. Lütfen suçlama yapmadan önce suçlamaya konu olan bilginin net olarak hangi web sitesinin, hangi sayfasında olduğunu tam adresi ile iyi öğreniniz.   Hala bizim sitemizle ilgili suçlamanız varsa bize bahsedilen bilginin yer aldığı sayfamızın tam adresini ve paylaşımın yer aldığını iddia ettiğini tarihi bildiriniz. Bu uyarımıza rağmen hiç bir kanıtsız ve dayanaksız suçlama yapılması halinde iftira atmaktan karşı dava açma hakkımızı saklı tutuğumuzu da bildirmek isteriz.

Istanbulgay.Com
 


 

 

 

Not: İletişim sayfasının çalışmaması halinde yada acil durumlarda Facebook sayfamıza mesaj atarak da bize ulaşabilirsiniz:

www.facebook.com/pinkturkeynews


 

 

Güncel Etkinlik ve Haberler

Türkiye çapında LGBT dostu etkinlik, haber ve mekan tanıtımlarını kaçırmamak için Facebook sayfamızı beğenin.

Katkıda Bulun !


Katkıda Bulunun
Sayfalarımız yer alan mekanlar ve bilgiler zaman içinde değişmiş olabilir, bizim yorumlarımız kişisel yada yetersiz olabilir. Web sitemizde yer alan mekan ve diğer yerler ile ilgili yorumlarınızı ve gerekiyorsa düzeltmelerinizi bize yollayarak sitemizi daha iyi hale getirmemize yardımcı olabilirsiniz.
Lütfen Form Doldurunuz
 

Sosyal Ağlar

Aşağıda "Beğen" düğmesine basarak eşcinsel etkinlik, haber, bilgi paylaşımı amacı ile kurulan Facebook sayfamıza katılın. Sayfamıza siz de yorumlarınızı ekleyebilir ve diğer üyelerle iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamıza katılmak ve içeriğini görebilmek için önce Facebook hesabınıza giriş yapın
 

İsterseniz aşağıdan sadece bu web sayfasını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 


 


Ana Sayfa | Ayı Rehberi  | Lezbiyenler  | Trans Rehberi | Etkinlikler | İletişim