Gay Mekan Bildirim Formu

EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ YENİ YERLERİ, MEVCUT YERLERLE İLGİLİ DÜZELTMELERİ YADA YORUMLARINIZI BİLDİRİNİZ:

Türkiye'nin neresinde olursa olsun bildiğiniz yada duyduğunuz eşcinselleri ilgilendirebilecek mekanları, parkları, hamamları vs bize aşağıdaki form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Belli mekanlar hakkında bilgi vermek dışında yaşadığınız yada bir süre ziyaret ettiğiniz şehir yada kasabalardaki eşcinsel yaşam hakkında genel izlenimlerinizi yada yaşadıklarınızı da bize iletebilirsiniz. Başka şahıslara ait bildirdiğiniz mekanların sahiplerinin bu sayfada yer almaktan rahatsız olmayacağına emin olunduktan sonra, mümkünse kendilerine danıştıktan sonra bize bildiriniz. Düzeltme yada yorum yapmak istediğiniz mekanlar için önce mekan adını ve bulunduğu ili bildirin, sonra mesaj bölümüne yorumlarınızı ekleyin.


SAYFALARIMIZDA YER ALMAK İSTEYEN MEKAN SAHİPLERİNİN DİKKATİNE:
Otel ve benzeri iş yerleri hariç gay ve gay dostu bütün mekanlara ait bilgiler ücretsiz yerleştirilir. Link vermek yada siteye banner (link içeren reklam logosu) yerleştirmek için gereken şartları öğrenmek için formun alt bölümünde yer alan reklam vermek istiyorum kısmını işaretleyiniz.


LİSTEDE YER ALMAK İSTEMEYEN MEKAN SAHİPLERİNİN DİKKATİNE:
Web sitelerimize ziyaretçiler tarafından bildirilen mekanların sahipleri ve işletmecileri sayfalarımızda yer almak istemediklerini belirtikleri anda hemen çıkarılacaklardır. DİKKAT: Mesajınızı gönderirken lütfen aşağıdaki formda ilgili yerlere mutlaka mekanın adını ve varsa e-mail adresini


OTELLER:
Arama motorlarında en üst sıralarda yer alan İngilizce içerikli sitelerimiz yabancı gay müşterileri ağırlamak isteyen otel sahiplerine açıktır. Üye otel olma şartlarımızı öğrenmek için "mesaj" bölümünde üyelik talebinizi belirtiniz.

Not: İletişim sayfasının çalışmaması halinde yada acil durumlarda Facebook sayfamıza mesaj atarak da bize ulaşabilirsiniz:
Facebook.com/lgbthaberler/Not:
İletişim sayfasının çalışmaması halinde yada acil durumlarda Facebook sayfamıza mesaj atarak da bize ulaşabilirsiniz:
Facebook.com/lgbthaberler/

Gay Bar ve Kulüpler Cafe & Restoranlar Gezinti / Çark Alanları Plajlar ve Yüzme Bölgeleri Hamam, Spa ve Sinemalar Alışveriş ve Güzellik Merkezleri


 

Önemli Linkler

İstanbul
LGBT HARİTA

Cep Telefonu Uyumlu İstanbul Gay Mekanlar Haritası

Tıklayın
İstanbul
ETKİNLİKLER

Gay Partiler, İstanbul Onur Yürüyüşü bilgileri ve her türlü LGBT Etkinlikler

Tıklayın
Türkiye
LGBT HABER

Türkiye çapında LGBT içerikli önemli siyasal ve magazin haberleri

Tıklayın
Türkiye
DİĞER ŞEHİRLER

Diğer önemli şehirleri kapsayan Türkiye gay mekanlar rehberi

Tıklayın

KATKIDA BULUN

Sayfalarımız yer alan mekanlar ve bilgiler zaman içinde değişmiş olabilir, bizim yorumlarımız kişisel yada yetersiz olabilir. Web sitemizde yer alan mekan ve diğer yerler ile ilgili yorumlarınızı ve gerekiyorsa düzeltmelerinizi bize yollayarak sitemizi daha iyi hale getirmemize yardımcı olabilirsiniz. ayrıca tartışma sayfamıza katılabilir, Facebook sayfamızı takip edip yorum yollayabilir, bizi kaçırdığımız LGBT dostu etkinliklerden haberdan edebilirsiniz.