Eşcinsel Web siteleri 


Eşcinsel Web siteleri Tanıtımları


Kendi alanında, yani rehber gay siteler içinde tartışmasız birinci olan ve en çok ziyaret edilen site olan istanbulgay.Com İngilizce sayfalarında olduğu gibi Türkçe sayfalarında da öncelikle eşcinsel mekanların ve Türkçe eşcinsel web sitelerinin tanıtımını yapmak amacını gütmektedir. Sitede İstanbul'daki gay, lezbiyen, travesti ve transseksüellere yönelik bar, klüp, kafeterya, sauna, hamam, sinema gibi mekanlara ait adres ve kısa bilgiler, ilgili diğer rehber sitelere linkler yer alacak; Türkçe yada Türkiye ile ilgili web sitelerininiz, eşcinsel mekanlara ait web sitelerinin tanıtımları, İstanbul'daki eşcinsel etkinlikler ile ilgili duyurular, eşcinsel organizasyonların tanıtımları yapılacaktır. Istanbulgay.Com konsepti gereği, sadece bilgilendirme amaçlı bir web sitesidir ve bu nedenle, diğer bazı eşcinsel sitelerin aksine pornografik içerikli materyallere özellikle yer vermemektedir.

 

 

Eşcinsel Mekan rehberleri


 

 

Turkeygay.Net

Türkiye'nin belli başlı şehir ve yerleşim merkezlerinde bulunan eşcinsel mekanların tanıtımını yapan ve ayrıca oldukça faydalı genel bilgiler veren diğer rehber web sitemizdir.  Sizlerden beklentimiz siteyi sadece bilgi almak için kullanmayıp, siz de kendi yaşadığınız yerlerdeki eşcinsel mekanları sitedeki form aracılığı ile bildirerek daha verimli hale getirebilirsiniz.   

Web: http://www.turkeygay.net/

 

 

 

Eşcinsel Arkadaşlık Siteleri


 

Gabile
Türkiye'nin en bilinen eşcinsel web sitelerinden biridir. Kolay kullanışlı ve etkin bir eşcinsel arkadaş bulma sistemine sahip Gabile'nin Istanbulgay.Com olarak ortak kullandığımız chat (sohbet) kanalı da oldukça popüler. Web sitesinde ayrıca her türlü haber ve faydalı bilgiye de ulaşılabiliyor.
Web: http://www.gabile.com


Gay Elit
Bu yepyeni eşcinsel arkadaş bulma sitesinde resim galerilerinizi oluşturabilir, messenger servisi ile online mesajlaşabilir, dilediğiniz kriterlere uygun arama yapabilir, profilinizi görünür yapabilir veya geçici olarak askıya alabilir, sizi rahatsız eden kişileri engelleyebilir günlük olarak size uygun yeni gelen üyelerden E-mail hesabınız vasıtası ile haberdar olabilirsiniz
Web: http://www.gayelit.com

 

Turk Gay Club

Sohbet, arkadaş bulma, forum gibi içeriklere sahip web sitesi

Web: www.turkgayclub.com/

 

Lezce

Türkiyenin en büyük lezbiyen arkadaşlık sitesine hoş geldiniz. Sitemize üye olarak anında lezbiyen arkadaş aramaya başlayabilirsiniz.

Web: www.lezce.com/

 

Turkish Gays Yahoo Group
Yabancı eşcinsellerle tanışabileceğiniz ve Türkiye'deki gay yaşam hakkında bilgilerinizi paylaşabileceğiniz 2000 kişiye yakın üyesi bulunan Yahoo grubu. Koşul olarak, yazışmalar İngilizce yapılmak zorundadır.
Web: http://groups.yahoo.com/group/pinkistanbul
 

 

Eşcinsel Haber ve Magazin Siteleri


 

GayMag
"
Türkiye'nin 1 Numaralı Gey ve Lezbiyen moda, sanat, kültür, bakım ve magazin dergisi" sloganı ile yayın yapan
dergi eşcinsellere hitap eden çok zengin bir içeriğe sahip.

Web: http://gaymag.org/ & Facebook.com/gaymagorg

 

G-Magazin

Facebook sayfalarındaki tanıtımlar şu şekilde: "En bilinmeyenler gün yüzüne çıkacak! - Taklitlerimizden sakının! Türkiye'nin ilk eşcinsel magazin platformu G-Magazin!"

Web: www.g-magazin.com/ & Facebook.com/gmagazin

 

G Zone

Türkiye'nin Tek Eşcinsel Yaşam Dergisi GZONE'a Hoşgeldiniz.

Web: Gzone.com.tr/ & Facebook.com/GZoneMag

 

Beargi Dergi
Ayı eşcinseller hitap eden Beargi, sadece online yayınlanan bir dergi olmasına rağmen kaliteli magazin dergilerinden görsen ve sunum olarak en ufak bir farkı yok.  Senede 3-4 sayı şeklinde uzu süredir yayınlanmaktadır.
Web: http://www.beargi.com/

 

İçimdeki Ayı

"Türkiye'nin en geniş kapsamlı ayı eşcinsel sitesi" sloganı ile yayın yapan ve gerçektende oldukça geniş içerikli bir web sitesi. Sitede ayıları ve diğer eşcinselleri ilgilendirebilecek her türlü haber ve etkinliğe yer verilmekte.

Web: www.icimdekiayi.com/ & Facebook.com/icimdekiayi

 

 

 

Eşcinsel Forumlar


 

Türkiye Eşcinsel Forum
Facebook üzerinden bilgi paylaşımı yapabileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz interaktif bir web sitesidir.

 

 

 

 

Diğer Eşcinsel Web Siteleri


 

Eşcinsel Filmler
Eşcinsel temalı yerli ve yabancı filmlerin tanıtımlarını yapan mutlaka ziyaret etmeniz gereken web sitesi. Sinema filmleri yanında, belgesel, film müzikleri, diziler, CD/DVD kapakları gibi eşcinsel içerikli pek çok kaynağa kısa yoldan ulaşmanız için ideal bir kılavuz
Link: http://www.escinselfilmler.com/

 

 

 

 

 

 


 

 

Güncel Etkinlik ve Haberler

Türkiye çapında LGBT dostu etkinlik, haber ve mekan tanıtımlarını kaçırmamak için Facebook sayfamızı beğenin.

Katkıda Bulun !


Katkıda Bulunun
Sayfalarımız yer alan mekanlar ve bilgiler zaman içinde değişmiş olabilir, bizim yorumlarımız kişisel yada yetersiz olabilir. Web sitemizde yer alan mekan ve diğer yerler ile ilgili yorumlarınızı ve gerekiyorsa düzeltmelerinizi bize yollayarak sitemizi daha iyi hale getirmemize yardımcı olabilirsiniz.
Lütfen Form Doldurunuz
 

Sosyal Ağlar

Türkiye çapında LGBT dostu etkinlik, haber ve mekan tanıtımlarını kaçırmamak için Facebook sayfamızı beğenin.

İsterseniz aşağıdan sadece bu web sayfasını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 


 


Ana Sayfa | Ayı Rehberi  | Lezbiyenler  | Trans Rehberi | Etkinlikler | İletişim