Chianti Pub & Bar (18:00-02:00)

Adres: İstiklal Caddesi, Balo Sokak No:31 / 2, Kat 2, Beyoğlu, İstanbul.
Web: FacebookFoursquare & Pinterest
Chianti Pub, İstanbul'da bulunan kulüp öncesi gay barların en kıdemlilerinden biridir. İstiklal Caddesinden giderken Galatasaray Meydanına varmadan Balo sokağa girince, aynı sokağı kesen Nevizade sokağı geçince hemen solda. Binanın hemen karşısında bir otopark alanı var. Akşam saatlerinde saat 9-10'a kadar kafe sakinliğinde, rahatlıkla muhabbet edilebilmek bir yer. Saat 10'dan 02:00 ye kadar ise daha canlı bir atmosfer arayanlar ve eğlenmek isteyenler için uygun. Haftanın bazı günleri canlı müzik yapılmaktadır. Hafta sonları yoğunluğa bağlı olarak sabah 04:00 e kadar açık kaldıkları da olmaktadır.
Dikkat: Chianti Bar'a ilk defa gidecek arkadaşlara uyarı. Aynı binanın giriş katında yer alan başka bir kulüp, bazı kişileri "gay bar burası" diye sizi kendi mekanına sokup, aşırı yüksek hesap çıkarıyormuş. Özellikle turistlere yapılmakla birlikte, aynı şeyi Türk müşteriye yapma olasılıkları da yüksektir. Chianti Bar binanın 2. katındadır. Mekana ulaşmak için binaya girdikten sonra 2 merdiven çıkmanız gerekmektedir.
Yorumlarınızı ekleyin:

Facebook, Twitter, Google + hesabınızla giriş yaparak yada anonim olarak web sayfamızda bulunan mekanlar hakkında, yorum yapabilir, diğer yorumlara cevap verebilirsiniz. Mekan sahipleri de yorumlara yanıt verebilir, önemli parti ve etkinliklerini buradan duyurabilirler.

İstanbul
ETKİNLİKLER

Gay Partiler, İstanbul Onur Yürüyüşü bilgileri ve her türlü LGBT Etkinlikler

Tıklayın
Türkiye
DİĞER ŞEHİRLER

Diğer önemli şehirleri kapsayan Türkiye gay mekanlar rehberi

Tıklayın
Takip Et !
FACEBOOK

Güncel LGBT etkinlikler için sayfamızı beğenin

Tıklayın