Kulüp 17 (TAMAMEN KAPANMIŞTIR)

Adres: Istiklal Caddesi, Zambak Sokak No: 9, Taksim / Beyoğlu, İstanbul.
Web: Facebook & Foursquare & Pinterest
DİKKAT: Bu mekan Covid 19 salgın döneminde tamamen kapanmıştır. Tekrar açılması yada yeni bir yere taşınması durumunda sayfalarımızda bildirilecektir..
Club 17 özellikle rent boy ve yüksek sesli tekno & club tarzı müzik sevenlere tavsiye olunabilir. Mekanda değişik yaş ve tarzda gay müşteriler kadar trans ve travestiler de takılmaktadır. Genel olarak bu tür rent-boy'ların sık takıldığı mekanlarda tanıştığınız kişilere güvenliğiniz açısından özen göstermenizi tavsiye ederiz. Clup 17 genellikle hafta içi dahil kalabalık olan bir mekandır ama bu kalabalık gay müşteriden çok sürekli takılan bedavacı gençlerden kaynaklanmaktadır. Kalite takıntısı olmayan ve erkeksi biseksüel / aktif gençlerden hoşlanan gay müşteriler için ortamının gay-ağırlıklı diğer kulüplerden daha eğlenceli olduğu bile söylenebilir. 
Yorumlarınızı ekleyin:

Facebook, Twitter, Google + hesabınızla giriş yaparak yada anonim olarak web sayfamızda bulunan mekanlar hakkında, yorum yapabilir, diğer yorumlara cevap verebilirsiniz. Mekan sahipleri de yorumlara yanıt verebilir, önemli parti ve etkinliklerini buradan duyurabilirler.

İstanbul
ETKİNLİKLER

Gay Partiler, İstanbul Onur Yürüyüşü bilgileri ve her türlü LGBT Etkinlikler

Tıklayın
Türkiye
DİĞER ŞEHİRLER

Diğer önemli şehirleri kapsayan Türkiye gay mekanlar rehberi

Tıklayın
Takip Et !
FACEBOOK

Güncel LGBT etkinlikler için sayfamızı beğenin

Tıklayın