Durak Pub & Bar

Adres: Muratpasa Sokak No:9, Yusufpaşa, Aksaray, İstanbul
Web: Facebook & Foursquare & Google & İcimdekiayi & Ayisozluk
DİKKAT: Bu mekan Covid 19 salgın döneminde tamamen kapanmıştır. Tekrar açılması yada yeni bir yere taşınması durumunda sayfalarımızda bildirilecektir..
Bir süre Paşam bar olarak işletildiğinden hala Paşam diye de bilinmekte olan Taksim'in eşcinsel kulüplerinden tamamen farklı (Aksarayda'ki 2008'de kapanan Değirmen'e benzer) bir ortamı olan mekan. Eğlence gece yarısından önce başlamakta, hemen hemen her gece alaturka tarzı canlı müzik yapılmakta ve birahane/meyhane tarzında masalarda servis yapılmaktadır. Mekan daha çok olgun, erkeksi takılan, ayı ve ayı-sever eşcinsellere hitap etmektedir. Aksaray tarafından gidildiğinde Yusufpaşa tramvay durağının sağına doğru arka tarafında yer alan ara sokağa girerseniz soldadır. Girişi Bern Otelin tam karşısındadır.
Yorumlarınızı ekleyin:

Facebook, Twitter, Google + hesabınızla giriş yaparak yada anonim olarak web sayfamızda bulunan mekanlar hakkında, yorum yapabilir, diğer yorumlara cevap verebilirsiniz. Mekan sahipleri de yorumlara yanıt verebilir, önemli parti ve etkinliklerini buradan duyurabilirler.

İstanbul
ETKİNLİKLER

Gay Partiler, İstanbul Onur Yürüyüşü bilgileri ve her türlü LGBT Etkinlikler

Tıklayın
Türkiye
DİĞER ŞEHİRLER

Diğer önemli şehirleri kapsayan Türkiye gay mekanlar rehberi

Tıklayın
Takip Et !
FACEBOOK

Güncel LGBT etkinlikler için sayfamızı beğenin

Tıklayın