Pinokyo Bar

Adres: İstiklal Cad. Büyükparmakkapı Sok, No: 26, (giriş üstü) Beyoğlu, İstanbul.
Web: Facebook & Foursquare & Pinterest & Ayisozluk
Pinokyo Bar zaman zaman eski ve yeni ünlü şarkıcıların da sahne aldığı canlı müzik ağırlıklı konsepti olan bir gay mekandır. Haftanın bazı günlerinde değişik şovların da yapıldığı mekan 2017 yılında kısa bir süre tarzını değiştirerek farklı bir konsept ile hizmet vermiş fakat tekrar gay ağırlıklı olarak yoluna devam etmemeye karar vermiştir. 2018 yılında bir süreliğine tamamen kapanmış olan Pinokyo Bar Facebook sayfasından yaptığı duyuruyla 1 Şubat 2019 tarihinde yeniden eski tarzı ile açılacağını duyurmuştur.
Dikkat: Duyumlara göre aynı binada bulunan başka bir kulüp gelen eşcinsel müşterileri "burası Pinokyo" diye kandırıp kendi mekanına sokuyor ve aşırı yüksek hesap çıkarıyormuş. Gittiğiniz yerin Pinokyo Bar olduğundan emin olun.  Son yıllarda Beyoğlu'nda bu tür mekanlar çoğalmıştır. Özellikle kapıda, sokakta ve hatta İstiklal Caddesine kadar yolladıkları genç elemanları vasıtası ile sizi ısrarla içeri çağıran mekanlara kesinlikle girmeyiniz.

Yorumlarınızı ekleyin:

Facebook, Twitter, Google + hesabınızla giriş yaparak yada anonim olarak web sayfamızda bulunan mekanlar hakkında, yorum yapabilir, diğer yorumlara cevap verebilirsiniz. Mekan sahipleri de yorumlara yanıt verebilir, önemli parti ve etkinliklerini buradan duyurabilirler.

İstanbul
ETKİNLİKLER

Gay Partiler, İstanbul Onur Yürüyüşü bilgileri ve her türlü LGBT Etkinlikler

Tıklayın
Türkiye
DİĞER ŞEHİRLER

Diğer önemli şehirleri kapsayan Türkiye gay mekanlar rehberi

Tıklayın
Takip Et !
FACEBOOK

Güncel LGBT etkinlikler için sayfamızı beğenin

Tıklayın