İstanbul LGBT Dostu İşletmeler

Istanbul Gay Mekanlar Rehberi
Eşcinseller için Alış Veriş Rehberi ve Gay Dostu İşletmeler


Bu kategoride eşcinsellere yönelik hizmet veren ticari kuruluşlara yada pazarlanan ürününün içeriğine bakmadan eşcinsel dostu şirketlere ait bilgilere ücretsiz olarak yer verilmektedir. Özellikle İstanbul'da eşcinsellere, travesti ve transseksüellere yönelik hizmet veren spor salonları, güzellik merkezleri, erotik ürünler satan benzeri kuruluşlar burada yer almak isterlerse bize form sayfası ile ulaşabilirler.


LGBT+ Dostu Ürün ve Giyim Mağazaları


Gitti Gidiyor LGBT Ürünler
Web: Gittigidiyor.com/ lgbt
Gittigidiyor.Com üzerinden LGBTİ temalı ürün satışlarının yapıldığı online satış mağazası. Gökkuşağı desenli çanta, tişört, bayrak ve benzeri ürünleri bulabilirsiniz.

Kupon Butik
Adres: Kasadar Sokak 16/6  Bostancı Mah, Kadıköy.
Dikkat: Bu işletme bir web sitesi ziyaretçisi tarafından lezbiyen dostu diye önerilmiş olup, işletme sahibinin onayı olmadan listelenmiş olup doğruluğu web sitemiz tarafından garanti edilmemektedir. Ek yorumlarınızı bekliyoruz.
"Çok ilginç kıyafetler var kız arkadaşımla gittik, deri elbise ve büstiyer aldık. Çok hoşumuza gitti. Mekan sahibi çok kibar ilgili, ayrıca rahatsız etmiyor. Bostancı tren köprüsünün üstünde Çok ilginç ürünler satan mağaza lezbiyen dostu bir mekandır" (18 Aralık 2018)Eşcinsel Dostu Estetik Bakım ve Güzellik Merkezleri


HairCenter
Web : Haircenter.com.tr & Facebook & Instagram 
Adres :Bagdat Caddesi, No 498, Bostancı,Kadıköy / Istanbul
LGBT+ dostu saç ekimi ve saç tedavileri merkezidir. Bostancı Marmaray durağına 5 dakika mesafede Bağdat Caddesi üzerindedir.Ayrıntılı bilgi için sosyal medya hesaplarına göz atabilirsiniz.
Op. Dr. A. Sina Mengi
Adresi : Florya Cad. Nazar Ap. A Blok 12/B Şenlikköy-Florya - İstanbul
Web Adresi : Estetikdoktorunuz.com 
Aktiviteler : Lazer Epilasyon, Masaj, Cilt ve Vücut Bakımı, Estetik ve Plastik Cerrahi, Kimyasal Peeling, Botox, Dolgu Uygulamaları (Kollagen, Hyaluronik Asit), küçük cerrahi müdahaleler (ben alma, lipom ve kist çıkarma)
Yorumlar :Bulunduğumuz bölge (semt) itibariyle çok üzülerek belirtmek zorundayım ki; travesti ve transseksüel dostlarımızı öncelikle onları korumak adına bu mekanda ağırlayamıyoruz. Ama önümüzdeki yıl açmayı planladığımız şubemizde bu eksiğimizi gidermeyi hedefliyoruz.Özürlerimizi kabul ediniz. Rahat ve güvenli ortamda buluşmak dileklerimizle gay dostlarımızı bekliyoruz. (14 Eylül 2011)
 

Sun Vital Solaryum
Adres: Valikonağı Caddesi Şair Nigar Sokak No.1, Kat 2 Nişantaşı / İstanbul
Web:  Facebook.com / Sunvital Nisantasi
Trans ve gay dostu olmasının yanı sıra Nişantaşı'nda merkezi bir konumda yer alan bu işletmeyi uygun fiyatları nedeni ile de solaryum yaptırmak isteyen LGBT arkadaşlarımıza rahatlıkla önerebiliriz.. Deriden mağazasının olduğu binanın üst katında, girişi Valikonağı ile kesişen yan sokaktan Şok Marketin karşısına düşmektedir.


Man Wax
Adres :Vali Konağı Cad. Şair Nigar Sok., No.8, Kat 5, Da. 5 Nişantaşı, İstanbul
Web : Man-wax.com & Faceboo
Aktiviteler :Sir Ağda, manikür-pedikür, Faaliyet Saatleri :10:00 - 19:00
Yorumlar :Mekan Sahibi Hülya hn, kesinlikle mükemmel bir bayan. Gay ve CD dostu bir mekan ve mekan sahibi, Müşteriler birbirleriyle karşılaşmadan özel hizmet alıyor. İnanılmaz kaliteli ve mükemmel hizmet veriyor. Müşterilerin çoğu Gay, CD ve DragQueen zaten
Eşcinsel Dostu Erotik Ürün Mağazaları:Nokta Shop
Adresi :İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. İspar Ticaret Merkezi No:105/2341 Seyrantepe / Kağıthane / İST
Web Adresi : www.noktashop.com.tr (Dikkat: Anasayfa yetişkin içerikli olduğu için doğrudan link verilmemiştir. Sayfa içeriği 18 Yaşında küçükler için sakıncalı olabilir)
Yorumlar: "Nokta Sex Shop olarak biz; ürün satmıyoruz, “sağlık ve mutluluk satıyoruz”. Nokta Shop olarak biz; deneyimli ama heyecanlı, içerdiği faydalı bilgiler ile eğitici ama aynı zamanda eğlendiren, kaliteli, estetik, insan sağlığına uygun, hijyenik cinsel sağlık ürünleri pazarlayan ve profesyonel danışmanlar tarafından düzenli olarak güncellenen modern bir web sitesiyiz."


LGBT Dostu Diğer Ticari İşletmeler


Kozmopolit
Web: Xlarge.istanbul Facebook.com/
Adres : Kireçburnu mah, Bayrak Sokak No:4, Sarıyer.
İşletme çalışanı tarafından form sayfamız aracılığı ile aşağıdaki şekilde bildirilmiştir:
"Bireysel kurumsal gay partilerinde de hizmet veren , DJ, ses sistemi erkek striptiz dansçılar ile destek sağlayan en çok tercih edilen şirkettir. Bilgilerinize sunarız." (4 kasım 2018)

Metelixiz
Web Sitesi: www.metelixiz.net
Eşcinsel dostu web tasarım şirketi. Hizmetleri arasında ücretsiz web sitesi ve Ücretsiz e-ticaret sitesi, web hosting, web tasarımı, sınırsız telefon görüşmesi programı, toplu e-mail programları yer almaktadır. Özellikle web sitesi olmayan ve site yaptırmak isteyen gay mekanlara tavsiye edilebilir.

 

İstanbul Gay Dostu Oteller

Gay Dostu Oteller
Ne yazık ki, İstanbul'da yerli müşterilere yönelik gay dostu olan herhangi bir otel bulunmamaktadır. Ancak dünyanın en büyük otel rezervasyon sistemlerinden biri olan Agoda ile yaptığımız anlaşma ile artık İstanbul'daki bütün otelleri bir arada görebilecek, fiyatına, kalitesine ve konuk puanlamasına göre sıralayabilecek ve ücretsiz iptal seçenekleri ile anında rezerve edebileceksiniz
Tüm İstanbul Otelleri İçin Buraya TıklayınGay Bar ve Kulüpler Cafe & Restoranlar Gezinti / Çark Alanları Plajlar ve Yüzme Bölgeleri Hamam, Spa ve Sinemalar


 

Önemli Linkler

İstanbul
LGBT HARİTA

Cep Telefonu Uyumlu İstanbul Gay Mekanlar Haritası

Tıklayın
Türkiye
DİĞER ŞEHİRLER

Diğer önemli şehirleri kapsayan Türkiye gay mekanlar rehberi

Tıklayın
Seyehat
İSTANBUL TURLARI

Hergün deparlı günübirlik İstanbul turları

Tıklayın
Konaklama
İSTANBUL OTELLERİ

Ey iyi fiyat garantisi ile online İstanbul Otelleri

Tıklayın
Hamamlar
İSTANBUL HAMAMLARI

Istanbul sauna, banyo ve hamamları rehberi

Tıklayın
Takip Et !
FACEBOOK

Güncel LGBT etkinlikler için sayfamızı beğenin

Tıklayın

KATKIDA BULUN

Sayfalarımız yer alan mekanlar ve bilgiler zaman içinde değişmiş olabilir, bizim yorumlarımız kişisel yada yetersiz olabilir. Web sitemizde yer alan mekan ve diğer yerler ile ilgili yorumlarınızı ve gerekiyorsa düzeltmelerinizi bize yollayarak sitemizi daha iyi hale getirmemize yardımcı olabilirsiniz. ayrıca tartışma sayfamıza katılabilir, Facebook sayfamızı takip edip yorum yollayabilir, bizi kaçırdığımız LGBT dostu etkinliklerden haberdan edebilirsiniz.