İstanbul Gay LGBT Haber Etkinlikler

Istanbul Gay Mekanlar RehberiBu bölümde İstanbul dahilinde yer alan LGBT dostu etkinlikleri paylaşacağız. Mekan sahipleri de kendi etkinliklerini buradan duyurabilirler. Sayfa ziyaretçilerimizin de yorumları ile katkıda bulunmalarını bekliyoruz. Bu sayfada İstanbul'da gerçekleşen belli başlı etkinlikleri duyurmaya çalışmakla birlikte daha geniş kapsamlı etkinlikler için kardeş sayfamız olan Facebook sayfasına katılmanızı da tavsiye ediyoruz.  LGBT dostu etkinlik, haber ve mekan tanıtımlarından haberdar olmak için aşağıdaki düğmeye tıklayarak Facebook sayfamızı beğenin.

İstanbul dışındaki diğer şehirlerde yer alan, Türkiye çapındaki etkinlikler için buraya tıklayınız !

Dikkat:
Bu sayfa arkadaş arama amaçlı değildir. Bu tür yorum ve paylaşımlardan kaçınmanızı rica ederiz.

 Gay Bar ve Kulüpler Cafe & Restoranlar Gezinti / Çark Alanları Plajlar ve Yüzme Bölgeleri Hamam, Spa ve Sinemalar Alışveriş ve Güzellik Merkezleri
 

Önemli Linkler

İstanbul
LGBT HARİTA

Cep Telefonu Uyumlu İstanbul Gay Mekanlar Haritası

Tıklayın
İstanbul
ETKİNLİKLER

Gay Partiler, İstanbul Onur Yürüyüşü bilgileri ve her türlü LGBT Etkinlikler

Tıklayın
Türkiye
LGBT HABER

Türkiye çapında LGBT içerikli önemli siyasal ve magazin haberleri

Tıklayın
Türkiye
DİĞER ŞEHİRLER

Diğer önemli şehirleri kapsayan Türkiye gay mekanlar rehberi

Tıklayın

KATKIDA BULUN

Sayfalarımız yer alan mekanlar ve bilgiler zaman içinde değişmiş olabilir, bizim yorumlarımız kişisel yada yetersiz olabilir. Web sitemizde yer alan mekan ve diğer yerler ile ilgili yorumlarınızı ve gerekiyorsa düzeltmelerinizi bize yollayarak sitemizi daha iyi hale getirmemize yardımcı olabilirsiniz. ayrıca tartışma sayfamıza katılabilir, Facebook sayfamızı takip edip yorum yollayabilir, bizi kaçırdığımız LGBT dostu etkinliklerden haberdan edebilirsiniz.