İstanbul Gay - Sauna, Hamam, Sinema, Spor Salonları

Istanbul Gay Mekanlar Rehberi


 


Hamam ve Saunalar:

Uzun yıllardır İstanbul'da eşcinsellerin rahatça gidebileceği üç-beş adet hamam, banyo yada sauna tarzı mekan bulunmakta idi. Bunların çoğu kapandı yada tarzını değiştirdi. Kalan bir kaç mekanı da sahiplerinin isteği üzerine web sitelerimizde yayınlamamaktayız. Ancak, özellikle gay dostu olmayan tarihi ve turistik hamamlarla ilgili genel bilgi veren aşağıdaki web sitesinden yararlanabilirsiniz. Erkek hamamları bölümündeki mekanları daha çok tavsiye ederiz.


Erkek Hamamları
Bu kategorideki yer alan sadece erkeklere hizmet eden mekanlar olup genelde bakımsız ve mimari açıdan pek bir özelliği olmayan yerlerdir.
Lütfen buraya tıklayın


Turistik Hamamlar
Genellikle yabancı turistlere hitap eden tarihi hamamlar. İstanbul'un en güzel hamamları olmakla birlikte, bu kategorideki hamamların fiyatları genelde yüksek olup giriş ücreti ve mesaj dahil yaklaşık 50 Dolar dan başlamakta.
Lütfen buraya tıklayın


Diğer Semt Hamamları
Bu kategoride yer alan mekanlar genellikle semt hamamları olup, nispeten daha mütevazı ama tarihi yerlerdir. Fiyatları da yerli müşteriler için uygun sayılabilir.
Lütfen buraya tıklayın.
Erotik Sinemalar:

İstanbul'da eşcinsellerin uzun yıllar takıldıkları ve genellikle erotik filmlerin oynatilan 4-5 adet sinema 2007 ve 2008 yıllarında birbiri ardına kapanmıştır. Bunlardan en ünlüleri eski Emek sineması ile aynı binada bulunan ancak girişi İstiklal caddesinden olan Rüya Sineması ve Aksaray'da bulunan Güneş Sineması idi 1980'lerden beri eşcinsellerin sık sık uğradığı bilinen diğer erotik film oynatan sinemalar ise Beyoğlu'nda Dilbazlar, Aksaray'da Köşk ve Yıldız sinemaları, Şişli, Pangaltı'da Halaskargazi Cadesi üzerinde bulunan İnci Sineması, Kartal'daki Sinema 73 ve bu süreçten oldukça önce kapanan Fatih, Şehzadebaşı'ndaki Ferah Sineması'dır. Bunlardan arda kalan ve zaten eskisi gibi pek de rahat olmayan son bir kaç sinema da 2013'te kapatılmış olup şu anda bu kategoriye uygun bir işletme kalmamıştır.

Erotik sinemalara yapılan baskınlar ile ilgili bir haber yorum için buraya tıklayınız
İstanbul'da açılıp kapanmış tarihi sinemaların genel tanıtımının yapıldığı güzel bir video içinse buraya tıklayınız


Spor Salonları

Yakında bu sayfada
Gay Bar ve Kulüpler Cafe & Restoranlar Gezinti / Çark Alanları Plajlar ve Yüzme Bölgeleri Hamam, Spa ve Sinemalar Alışveriş ve Güzellik Merkezleri


Istanbul Gay Mekanlar Rehberi
 

Önemli Linkler

Hamamlar
İSTANBUL HAMAMLARI

Istanbul sauna, banyo ve hamamları rehberi

Tıklayın
İstanbul
LGBT HARİTA

Cep Telefonu Uyumlu İstanbul Gay Mekanlar Haritası

Tıklayın
Türkiye
DİĞER ŞEHİRLER

Diğer önemli şehirleri kapsayan Türkiye gay mekanlar rehberi

Tıklayın
Seyehat
İSTANBUL TURLARI

Hergün deparlı günübirlik İstanbul turları

Tıklayın
Konaklama
İSTANBUL OTELLERİ

Ey iyi fiyat garantisi ile online İstanbul Otelleri

Tıklayın
Takip Et !
FACEBOOK

Güncel LGBT etkinlikler için sayfamızı beğenin

Tıklayın

KATKIDA BULUN

Sayfalarımız yer alan mekanlar ve bilgiler zaman içinde değişmiş olabilir, bizim yorumlarımız kişisel yada yetersiz olabilir. Web sitemizde yer alan mekan ve diğer yerler ile ilgili yorumlarınızı ve gerekiyorsa düzeltmelerinizi bize yollayarak sitemizi daha iyi hale getirmemize yardımcı olabilirsiniz. ayrıca tartışma sayfamıza katılabilir, Facebook sayfamızı takip edip yorum yollayabilir, bizi kaçırdığımız LGBT dostu etkinliklerden haberdan edebilirsiniz.