İstanbul Gay - Sauna, Hamam, Sinema, Spor Salonları

Istanbul Gay Mekanlar Rehberi


 


Hamam ve Saunalar:

Uzun yıllardır İstanbul'da eşcinsellerin rahatça gidebileceği üç-beş adet hamam, banyo yada sauna tarzı mekan bulunmakta idi. Bunların çoğu kapandı yada tarzını değiştirdi. Kalan bir kaç mekanı da eşcinsellere hizmet veriyor diye duyulması halinde kapatılma kaygısı yaşayan sahiplerinin isteği üzerine web sitelerimizde yayınlamamaktayız.


Sinemalar:

İstanbul'da eşcinselleri yıllardır takıldıkları ve genellikle erotik filmlerin oyalatıldığı 4-5 adet sinema 2007 ve 2008 yıllarında birbiri ardına kapatılmıştır. Bunlardan en ünlüleri İstiklal caddesindeki eski Emek sineması ile aynı binada bulunan Rüya Sineması ve Aksaray'da bulunan Güneş Sineması idi 1980'lerden beri eşcinsellerin takıldığı duyulan diğer erotik film oynatan sinemalar ise Beyoğlu'nda Dilbazlar, Aksaray'da Köşk ve Yıldız sinemaları, Şişli, Pangaltı'da ana cadde üzerinde İnci Sineması ve bu süreçten oldukça önce kapanan Şehzadebaşı'ndaki Ferah sinemasıdır  . Bunlardan arda kalan ve zaten eskisi gibi pek de rahat olmayan son 2-3 sinema da 2013'te kapatılmış olup şu anda bu kategoriye ait İstanbul'da tek bir mekan bile kalmamıştır.

Erotik sinemalara yapılan baskınlar ile ilgili bir haber yorum için buraya tıklayınız
İstanbul'da açılıp kapanmış tarihi sinemaların genel tanıtımının yapıldığı güzel bir video içinse buraya tıklayınız


Spor Salonları

Yakında bu sayfada


Gay Bar ve Kulüpler Cafe & Restoranlar Gezinti / Çark Alanları Plajlar ve Yüzme Bölgeleri Hamam, Spa ve Sinemalar Alışveriş ve Güzellik Merkezleri


Istanbul Gay Mekanlar Rehberi
 

Önemli Linkler

İstanbul
LGBT HARİTA

Cep Telefonu Uyumlu İstanbul Gay Mekanlar Haritası

Tıklayın
İstanbul
ETKİNLİKLER

Gay Partiler, İstanbul Onur Yürüyüşü bilgileri ve her türlü LGBT Etkinlikler

Tıklayın
Türkiye
LGBT HABER

Türkiye çapında LGBT içerikli önemli siyasal ve magazin haberleri

Tıklayın
Türkiye
DİĞER ŞEHİRLER

Diğer önemli şehirleri kapsayan Türkiye gay mekanlar rehberi

Tıklayın

KATKIDA BULUN

Sayfalarımız yer alan mekanlar ve bilgiler zaman içinde değişmiş olabilir, bizim yorumlarımız kişisel yada yetersiz olabilir. Web sitemizde yer alan mekan ve diğer yerler ile ilgili yorumlarınızı ve gerekiyorsa düzeltmelerinizi bize yollayarak sitemizi daha iyi hale getirmemize yardımcı olabilirsiniz. ayrıca tartışma sayfamıza katılabilir, Facebook sayfamızı takip edip yorum yollayabilir, bizi kaçırdığımız LGBT dostu etkinliklerden haberdan edebilirsiniz.